#kendiniispatla
#kendiniispatla
Birlikte bilgi oluşturalım
Birlikte bilgi oluşturalım

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

İçerik yazarak para kazanma sitesidir. Birşeyler yazmak isteyenler ki bu yazılar profesyonel olmak zorunda değildir. Yazdıklarınız sizden para karşılığı kendiniispatla.com tarafından alınır ve sitede yayımlanır. Böylece yazan kişi para kazanır, içeriğe ihtiyacı olanlarda ücretsiz içerik sahibi olurlar.

NE YAPMAM LAZIM

Kayıt olmak, form doldurmak gibi şeylerle uğraşmana gerek yok. Yazdığın herhangi bir içeriği aşağıdaki içerik gönder butonuna tıklayarak yada kendiniispatla@gmail.com mail adresimize göndererek para kazanabilirsin. Ama unutma seninle irtibatımızı makale yada içerik gönderdiğin mail adresinden yapacağız. Bu yüzden mail adresin güncel kullandığın bir adres olsun.

Günde 10.000 kelimeden fazla makale göndermeyin. Çok fazla makale göndermek için burayı okuyun ve mail adresimizden bize ulaşın.

Makaleni yada yazdığın içeriği aşağıdaki bağlantıdan gönderebilirsin.

İçerik Gönder


Makaleni yada yazdığın içeriği bize mail ile de gönderebilirsin.

kendiniispatla@gmail.com

 

NASIL PARA KAZABİLİRİM

Bize gönderdiğiniz içerikler karşılığında size ödeme yaparız. Merak etmeyin içeriğinde küfür hakaret olmayan her içeriği kabul ediyoruz. Aşağıda ödeme tarifemizden bahsettik.

Her 100 kelimeye karşılık 1,00TL hesabınıza eklenir.

Hemen hemen 500 kelimelik bir yazı 1 sayfa yapıyor. Bundan kazancınız 5,00TL'dir.

Makalelerin, içeriklerin 1000 kelimeyi yani yaklaşık 2 sayfayı geçmemesi tercih edilir.

Makaleler, içerikler en az 100 kelime olmak zorundadır.

Her 100 kelimede bir 1,00TL hesabınıza eklenir. Yani 199 kelimelik bir yazı 1,00TL kazandırırken, 200 kelimelik bir yazı 2,00TL kazandırır.

Hesabınızda 20,00TL birikince havale ile paranız hesabınıza gönderilir. (Bize mail ile ulaşıp erken ödeme talep edebilirsiniz)

Aşağıda verilen makaleleri inceleyin ve kaç para kazandıklarını görün.

BUZULLARDAN SU ÜRETMEK
Bu makale 96 kelime 1TL kazandırdı

Okumaya devam et
MERDİVEN ÜLKE
Bu makale 504 kelime 5TL kazandırdı

Okumaya devam et

 

KAYIT OLMAM GEREKLİ Mİ?

Kayıt olmanıza gerek yok. Yazdıklarınızı mail ile bize göndermeniz yeterlidir. Mail adresinizi biz hesaplama sistemimize ekliyoruz ve kazançlarınızı buraya giriyoruz. Mail adresinizin aktif olması önemlidir. Çünkü size mail adresiniz üzerinden ulaşırız. Bu aşamada sizden banka ıban numaranızı isteriz ve bakiyeniz 20,00TL olunca kazancınızı havale ile göndeririz. Eğer güven sağlamlaştırmak isterseniz mail yolu ile bize ulaşıp ilk seferde erken ödeme talep edebilirsiniz. Bunun için bakiyeniz en az 5,00TL olmalıdır. Ancak bu erken ödemede havale ve eft ücreti olarak bakiyenizden 2,00TL (Bankaların kesinti oranına göre değişir) kesinti yapabiliriz.

İsteyen içerik üreticilerimize hesaplarını kontrol edebilmeleri için üyelik açabiliriz. Böylece bakiyelerini kendileri kontrol edebilirler. Üyeliği isteğe bağlı yapmamızın sebebi şifrelerle ve çeşitli presedürlerle uğraşmak istemeyenlerin olmasındandır. Şayet hepimizin bir sürü hesabı var ve artık toplum olarak şifrelerden bıkmış usanmış durumdayız. Dediğimiz gibi hesabınızı takip etmek yada etmemek size kalmıştır. Biz zaten takibini yapıyoruz.

İsteyen içerik üreticilerimiz Whatsapp yolu ile de bizimle iletişimde olabilir. Bunun için sürekli içerik üreticilerimizden olmalısınız. Böylece içerik üreticilerimize daha kolay bir kullanım sağlamış oluruz.

 

NE YAZABİLİRİM

Aklınızda yüzlerce düşünce vardır. Bu düşünceleri genellikle sosyal medya ortamında kısa bir şekilde paylaşırız. Bazılarımız daha fazla yazmak ister ve bunları paylaşmak ister. Tıpkı bir köşe yazarı gibi yazıp paylaşılsın istersiniz. İşte şimdi tıpkı bir köşe yazarı gibi yazarak para kazanabilirsiniz.

Yazmak istediğiniz konularda bir sınırlama yoktur. İstediğiniz herhangi bir konu üzerine yazabilirsiniz. Yazdıklarınız profesyonel olmak zorunda değildir. Hatta sitemizde göreceksiniz ki hayallerini yazanlarda var. Yazdıklarınızda küfür hakaret olmadıktan sonra bir sınırlama yoktur. Aşağıda bir kaç içerik örneği verdik. Ne yazabilirim diyorsanız birbirinden farklı bu örnekleri inceleyebilirsiniz.

 

Ne yazabilirim diyorsanız birbirinden farklı bu örnekleri inceleyebilirsiniz.

BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Etrafına bakıp gördüğün her şey… işte bunlar çevreyi oluşturuyor. Kimi canlı kimi cansız, kimi var ki insan tarafından oluşturulan beşeri unsurlar. Bu beşeri unsurlar

Okumaya devam et
SQUİD GAME
Squid Game, Hwang Dong-Hyuk tarafından yazılan ve yönetilen bir Güney Kore yapımı hayatta kalma, gizem, gerilim ve korku konulu drama televizyon dizisidir.

Okumaya devam et

 

NASIL YAZARIM SİZE NASIL GÖNDERİRİM

Yazmak için çeşitli araçlar bulunuyor. Aslında en güzeli word dosyasına yazmaktır. Bilgisayarınızda kurulu olan bu programla yazabilir ve bize gönderebilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde telefonunuzun not defterine bile yazıp bu yazdıklarınızı mail ile bize gönderebilirsiniz. Yani burada asıl amaç yazdıklarınızı bize bir şekilde gönderin yeterli.

Yazılarınızı kendiniispatla@gmail.com mail adresimize gönderiniz. Mail başlığında yada içeriğinde yazınızın telif haklarını bize verdiğinizi belirtmelisiniz. "gönderdiğim dosyanın yada yazının telif haklarını kendiniispatla.com'a veriyorum" gibi bir ifade yazabilirsiniz.

Yazdıklarınızı özgünlük testine sokarız. Bizim için özgünlük önemli. Özgün olduktan sonra her türlü içeriği kabul ediyoruz. Makalede olması ve olmaması gerekler hakkında daha fazla bilgi edinin.

Kullandığımız özgünlük test araçlarından biri Seofd'dir.

Sende yazdığını ücretsiz olan bu programda test edebilirsin.

Seofd Özgünlük Testi Aracı

 

YAZDIKLARIMI KİM OKUYOR

Bize gönderdiğiniz içerikler sitemizde herkese açık şekilde yayınlanır. Web sitelerine yada diğer her türlü ortamda içeriğe ihtiyacı olanlar sitemizdeki içeriklerden ücretsiz yararlanabilir. Ayrıca internetten bir konu için araştırma yapanlar, makale okumayı sevenler ve milyonlarca insan bu içeriklerden ücretsiz yararlanıyor. Sitemizdeki içeriklerin bazılarını seslendirerek ve bazılarını görselleştirerek youtube kanalımızda da ücretsiz olarak herkese ulaştırıyoruz. Böylece internette bilgi, fikir, araştırma, düşünce gibi çeşitli konularda içeriğin çoğalmasını sağlarken içerik üreticilerimizi de ek gelir sahibi yapmaya çalışıyoruz.

 

İLANA ÖZEL ÜCRETLİ İÇERİK (Şimdilik aktif değil)

Sitemizdeki ücretli ilanlara içerik üreterek ilan teklifinde belirtilen ücretin %80'ini kazanabilirsin. Bir ilana ücretli içerik üretmek için aşağıdaki bağlantıya tıkla.

Ücretli İçerik Gönder

 

 

ÜCRETLİ İÇERİK NEDİR?

Sitemizde ücretli içeriklerin yanısıra daha özel ve kimseyle paylaşılmamış içerikler de bulunmaktadır. Bunlar özel içerik isteyenlere belirttikleri ücret karşılığında içerik üretmekle oluşuyor. Bu içerikler sitemizde özet olarak yayınlanır ve ilanı veren kişi yada kurum bunlardan birini satın alabilir. Satın alma gerçekleşirse ilan sahibinin belirttiği ücretin %80'i içeriği üretene verilir. Sizde ücretli içerik üretmek istiyorsanız yukarıdaki "Ücretli İçerik Gönder" butonuna tıklayınız.

Ücretli içeriklerinizden hemen para kazanamayabilirsiniz. Belkide hiç kazanamayabilirsiniz. Çünkü verilen ilana başka içerik üretenlerde olabilir. Ve ilanı veren kişi bunlardan sadece birini satın alabilir.

 

Ürettiğiniz ücretli içerikler tarafımızdan hemen onaylanmayabilir. Çünkü ücretli içeriklerde ilan sahibine kaliteli içerikler sunmak istiyoruz. Eğer ki ücretli içeriğiniz onaylanmazsa yada satın alınmazsa bu içeriğinizin özeti belli bir süre sonra sitemizden silinir. Yinede bu içeriğinizden para kazanmak isterseniz ilana özel ücretli içerik olarak değilde bize bizim tarifemiz üzerinden gönderebilirsiniz. Bu tür içerikleri hemen onaylarız ve paranızı hesabınıza ekleriz. Bu şekilde aldığımız içeriklerin telif hakları kendiniispatla.com'a ait olacaktır. Sayfanın en üstündeki "İçerik Gönder" butonuna tıklayarak bu şekilde tekrardan içerik gönderebilirsiniz.

 

 

 

DAHA FAZLA BİLGİ EDİNİN

Şimdi daha detaylı inceleyelim

 

 

 

100 kelimelik yazı örneği

SERA ETKİSİ NEDİR?
Güneşten gelen ışınların atmosfer ile yeryüzeyi arasında birikip ısınmayı arttırması olayına sera etkisi denir. Sera etkisi küresel ısınmayı hızlandıran en önemli faktördür. Sera gazlarının atmosferde birikmesiyle oluşur. Sera etkisini daha basit bir şekilde açıklamak bunu anlaşılır yapacaktır. Herkes sera bahçelerini bilir. En basit ifadeyle kışın domates yetiştirmek için üstü ve yanları naylonla yada camla kapalı alanlardır. Böylelikle güneşten gelen ısıtıcı ışınlar içeriye girer ve içeriyi ısıtır. Sera içinde ısınan hava kapalı olan bu alandan çıkamaz ve ortam iyice ısınır. Böylece kış soğuklarından korunmuş bitki yetiştirmeye müsait bir alan ortaya çıkmış olur. Küresel ısınmaya sebep olan sera etkisi de yukarıdaki açıklamaya

Bu yazı 1TL kazandırır
POPÜLER BAŞLIKLAR

Bu başlıklardaki yazılar daha fazla kazandırıyor.

İstanbul Sözleşmesi (x3) Şartlı

Seo Nedir (x2)

İnternetten Para Kazanma (x2)

3600 Ek Gösterge (x2)

Bu yazılar fazla kazandırır

KAZANDIRAN İÇERİK ÜRETİCİ
istanbul sözleşmesi

Bu konuda yaz 3 kat fazla kazan

Bu yazı 3 kat fazla kazandırır

ÇOK OKUNANLAR
DEPREM SICAKLIK İLİŞKİSİ
Deprem yerin kilometrelerce altında olur. Yani ilk bakışta sıcaklıkla deprem arasında bağ kurmak neredeyse imkansız gibi. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi sıcak havalarda deprem

Okumaya devam et
BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Başka bir makalemde buzullardan neden ve nasıl su elde edeceğimizi yazmıştım. Bu makalemde ise buzul sularının hangi enerji kaynağı ile taşınabilir olduğundan

Okumaya devam et

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla