#kendiniispatla
#kendiniispatla
Birlikte bilgi oluşturalım
Birlikte bilgi oluşturalım

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

İÇERİK TALEPLERİNİ GÖR

Aklınıza gelen herhangi bir konuyu bize iletebilirsiniz. Bizde bu konuyu sitemizde ve diğer yayınlarımızda yayınlarız. İlgilenen içerik üreticileri bu konuda içerik üretirler ve bize gönderirler. Bizde bu içerikleri sitemizde ve diğer yayınlarımızda paylaşırız. İsterseniz sadece size özel içeriklerde isteyebilirsiniz. İçerik konusu iletmek tamamen ücretsizdir. Ancak size özel içerik istiyorsanız bunu belirttiğiniz ücret teklifine göre içerik üreticilerimizle paylaşırız.

ÜCRETSİZ İÇERİK İSTEMEK

Makale yada içeriğe ihtiyacınız varsa istek formumuzu doldurunuz. İstediğiniz konu üzerine sitemizde ve çeşitli araçlarımızı kullanarak reklam yaparız. Konuya ilgisi olanlar araştırma yaparak ve bilgilerini kullanarak içerik oluştururlar. Oluşturdukları içeriği sitemizde herkese açık olarak yayınlarız. Sık sık sitemizin anasayfasını ve yeni eklenen içerikleri takip edin. İstediğiniz konu üzerine içerik üretilmişse bunu bize sormadan bizi kaynak göstererek kullanabilirsiniz. Tamamen ücretsizdir.

ÜCRETSİZ İÇERİK İSTE

 

ÜCRETLİ İÇERİK İSTEMEK

İsterseniz daha özel bir içerik satın alabilirsiniz. Ancak bu sizin belirttiğiniz fiyat doğrultusunda istediğiniz konu üzerine sitemizde yayınlanır. İlanınız ile ilgilenen içerik üreticilerimiz olursa yazdıkları içeriği bize gönderirler. Bizde bu içeriklerin özetlerini yayınlarız. Beğendiğiniz bir içeriğin telif haklarını size veririz. Teklif ettiğiniz ücreti bize gönderirsiniz. Ücretin %80'sini içerik üreticimize veririz.

ÜCRETLİ İÇERİK İSTE

Örnekleri inceleyebilirsiniz.

OLGUN ELMA
Ülkelerin gelişmişliklerini gösteren kavramlar yıllar boyunca hep değişir ve değişmek zorunda. İnsanlık toplayıcı avcı durumundayken daha çok avlanan

Okumaya devam et
OLGUN ELMA
Ülkelerin gelişmişliklerini gösteren kavramlar yıllar boyunca hep değişir ve değişmek zorunda. İnsanlık toplayıcı avcı durumundayken daha çok avlanan

Okumaya devam et

 

NASIL YAZARIM SİZE NASIL GÖNDERİRİM

Yazmak için çeşitli araçlar bulunuyor. Aslında en güzeli word dosyasına yazmaktır. Bilgisayarınızda kurulu olan bu programla yazabilir ve bize gönderebilirsiniz. Ayrıca gün içerisinde telefonunuzun not defterine bile yazıp bu yazdıklarınızı mail ile bize gönderebilirsiniz. Yani burada asıl amaç yazdıklarınızı bize bir şekilde gönderin yeterli.

Yazılarınızı kendiniispatla@gmail.com mail adresimize gönderiniz. Mail başlığında yada içeriğinde yazınızın telif haklarını bize verdiğinizi belirtmelisiniz. "gönderdiğim dosyanın yada yazının telif haklarını kendiniispatla.com'a veriyorum" gibi bir ifade yazabilirsiniz.

NASIL PARA KAZABİLİRİM

Bize gönderdiğiniz içerikler karşılığında size ödeme yaparız. merak etmeyin içeriğinde küfür hakaret olmayan her içeriği kabul ediyoruz. Aşağıda ödeme tarifemizden bahsettik Her 100 kelimeye karşılık 0,20TL hesabınıza eklenir. Hemen hemen 500 kelimelik bir yazı 1 sayfa yapıyor. Bundan kazancınız 1,00TL'dir. Makalelerin, içeriklerin 1000 kelimeyi yani yaklaşık 2 sayfayı geçmemesi tercih edilir. Makaleler, içerikler en az 100 kelime olmak zorundadır. Her 100 kelimede bir 0,20TL hesabınıza eklenir. Yani 199 kelimelik bir yazı 0,20TL kazandırırken, 200 kelimelik bir yazı 0,20TL kazandırır. Hesabınızda 20,00TL birikince havale ile paranız hesabınıza gönderilir. Aşağıda verilen makaleleri inceleyin ve kaç para kazandıklarını görün.

YAZDIKLARIMI KİM OKUYOR

Bize gönderdiğiniz içerikler sitemizde herkese açık şekilde yayınlanır. Web sitelerine yada diğer her türlü ortamda içeriğe ihtiyacı olanlar sitemizdeki içeriklerden ücretsiz yararlanabilir. Ayrıca internetten bir konu için araştırma yapanlar, makale okumayı sevenler ve milyonlarca insan bu içeriklerden ücretsiz yararlanıyor. Sitemizdeki içeriklerin bazılarını seslendirerek ve bazılarını görselleştirerek youtube kanalımızda da ücretsiz olarak herkee ulaştırıyoruz. Böylece internette bilgi, fikir, araştırma, düşünce gibi çeşitli konularda içeriğin çoğalmasını sağlarken içerik üreticilerimizi de yan gelir sahibi yapmaya çalışıyoruz.

 

ÇOK OKUNANLAR
DEPREM SICAKLIK İLİŞKİSİ
Deprem yerin kilometrelerce altında olur. Yani ilk bakışta sıcaklıkla deprem arasında bağ kurmak neredeyse imkansız gibi. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi sıcak havalarda deprem

Okumaya devam et
BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Başka bir makalemde buzullardan neden ve nasıl su elde edeceğimizi yazmıştım. Bu makalemde ise buzul sularının hangi enerji kaynağı ile taşınabilir olduğundan

Okumaya devam et

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla