#kendiniispatla
#kendiniispatla
Birlikte bilgi oluşturalım
Birlikte bilgi oluşturalım

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

İçerik yazarak para kazanma sitesidir. Birşeyler yazmak isteyenler ki bu yazılar profesyonel olmak zorunda değildir. Yazdıklarınız sizden para karşılığı kendiniispatla tarafından alınır ve sitede yayımlanır. Böylece yazan kişi para kazanır, içeriğe ihtiyacı olanlarda ücretsiz içerik sahibi olurlar.

Şimdi daha detaylı inceleyelim

 

NE YAZABİLİRİM

Aklınızda yüzlerce düşünce vardır. Bu düşünceleri genellikle sosyal medya ortamında kısa bir şekilde paylaşırız. Bazılarımız daha fazla yazmak ister ve bunları paylaşmak ister. Tıpkı bir köşe yazarı gibi yazıp paylaşırsın istersiniz. İşte şimdi tıpkı bir köşe yazarı gibi yazarak para kazanabilirsiniz.

Yazmak istediğiniz konularda bir sınırlama yoktur. İstediğiniz herhangi bir konu üzerine yazabilirsiniz. Yazdıklarınız profesyonel olmak zorunda değildir. Hatta sitemizde göreceksiniz ki hayallerini yazanlarda var. Yazmanızda küfür hakaret olmadıktan sonra bir sınırlama yoktur. Aşağıda bir kaç içerik örneği verdik. Ne yazabilirim diyorsanız birbirinden farklı bu örnekleri inceleyebilirsiniz.

NE YAPMAM LAZIM

Kayıt olmak, form doldurmak gibi şeylerle uğraşmana gerek yok. Yazdığın herhangi bir içeriği aşağıdaki içerik gönder butonuna tıklayarak yada kendiniispatla@gmail.com mail adresimize göndererek para kazanabilirsin. Ama unutma seninle irtibatımızı makale yada içerik gönderdiğin mail adresinden yapacağız. Bu yüzden mail adresin güncel kullandığın bir adres olsun.

Makaleni yada yazdığın içeriği aşağıdaki bağlantıdan gönderebilirsin.

İçerik Gönder

 

ÇOK OKUNANLAR
DEPREM SICAKLIK İLİŞKİSİ
Deprem yerin kilometrelerce altında olur. Yani ilk bakışta sıcaklıkla deprem arasında bağ kurmak neredeyse imkansız gibi. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi sıcak havalarda deprem

Okumaya devam et
BUZUL SUYU TAŞIMACILIĞI
Başka bir makalemde buzullardan neden ve nasıl su elde edeceğimizi yazmıştım. Bu makalemde ise buzul sularının hangi enerji kaynağı ile taşınabilir olduğundan

Okumaya devam et

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla

HEMEN KAZAN

Hemen içerik yazmaya başla ve kazan

Hemen Başla